14.11.2017 Nezařazené 0

WDS Leipzig 11.-.12.11.2017

🏆Velký švýcarský salašnický pes, Arny QuitteinStar (třída šampionů) – Výborný, pouze 14 psů z 28 dostalo známku výbornou! www.vssp-arny.cz
🏆JRT (třída mladých) – Výborný, 46 přihlášených psů
🏆AST (třída mladých) – Velmi dobrý, 36 přihlášených psů

Moc děkujeme majitelům za důvěru, všichni pejsci byli v kruhu moc šikovní, úžasně spolupracovali a krásně se předvedli. Jako handleři si více nemůžeme přát.

Gratulujeme všem z ČR, kteří úspěšně reprezentovali své psy a odchovy. Největší gratulace patří Blanka Suchanová a jejímu pejskovi k Junior World Winner, BIG a BIS IV. – největší úspěch za ČR na celé světovce! Naše trenérka měla tu čest poznat jejího pejska na jednom ze seminářů pod vedením naší trenérky Kamily v únoru 2017 a moc jim držíme v budoucnu palce na dalších výstavách!