ONLINE KURZ PSÍ ŠKOLY HANDLINGU

Potřebujete se připravit na výstavy psů a bonitaci?

Trénujete a máte již nějaké zkušenosti, ale stále to není ono?

Pojďme si vysvětlit a ukázat správnou metodiku tréninku, výstavní prostředí a samotný Handling!

Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky i zkušené vystavovatele. Smyslem kurzu je připravit Vás jako handlera z hlediska teorie na výstavy a předat návod, jak správně se psem komunikovat a učit ho vystavování. Výstava psů by měla být pro handlera i psa příjemná zkušenost, která posílí váš vzájemný vztah. Ve výstavním kruhu by se měl handler i pes cítit dobře.

ORGANIZACE:

Kurz obsahuje 5 lekcí, přičemž každá lekce trvá maximálně kolem 20 minut. Videa jsou zveřejněna ve skupině na Facebooku, je tedy pro Vás nutné mít založený na Facebooku účet.

Lekce 1 – Teorie Handlingu a výstav

Lekce 2 – Metodika tréninku a základy výstavního postoje

Lekce 3 – Výstavní postoj

Lekce 4 – Pohyb psa ve výstavním kruhu

Lekce 5 – Jak (ne)trénovat?

PŘIHLÁŠENÍ:

Pro přihlášení stačí zaslat e-mail na info@skolahandlingu.cz s údaji:

Předmět emailu: Přihláška do online kurzu – Kurz Handlingu

Jméno a příjmení objednatele kurzu:

Tel. kontakt:

E-mail:

Jméno a příjmení dle Vašeho účtu na Facebooku:

Do přílohy je nutné přiložit potvrzení o úhradě účastnického poplatku.

Cena: 650 Kč

Platba se hradí převodem na bankovní účet číslo 1023062938/6100. Jako VS uveďte telefonní kontakt z přihlášky a do zprávy pro příjemce jméno a příjmení objednatele kurzu. Po odeslání přihlášky obdržíte zpětně do 3 pracovních dní informaci na Vámi uvedený e-mail ohledně potvrzení obdržení platby a přístupu k videím. Přístup ke kurzu obdrží po uhrazení účastnického poplatku jeden účet na Facebooku, který bude uvedený v přihlášce.

Doporučujeme před odesláním přihlášky se stát fanouškem našeho účtu na Facebooku, kde nás naleznete jako Psí škola Handlingu (kliknout na „to se mi líbí“). Budeme Vás pak moci ihned přidat ke kurzu do skupiny.

DÁRKOVÝ POUKAZ:

Kurz lze věnovat i jako dárek. V tomto případě to prosím zmiňte v přihlášce spolu se jménem obdarovaného a bude Vám zaslán dárkový poukaz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress