Psí škola Handlingu – handling a vystavování psů

Smyslem naší školy je připravit psa i majitele na výstavní prostředí a na samotný handling (předvedení) psa ve výstavním kruhu. K tréninku se stavíme pozitivně a ke klientům přistupujeme individuálně.

Správné předvedení psa je velmi důležité při jeho hodnocení. Často se tedy stává, že lepší psi se umisťují na horších příčkách jen kvůli špatnému handlingu. Veškeré zkušenosti a rady rádi předáme právě Vám.

Náš tým se skládá ze dvou členů, a to Petra (vedení školy, tvorba webových stránek, handling a trénink) a Kamily (trenér, handling). Kamila se handlingu a výcviku psů věnuje od roku 2009, kdy se začala účastnit prvních výstav se psem plemene Tosa-Inu. Účast na výstavách se pohybovala okolo 30 výstav ročně, včetně Světových či Evropských výstav. Své svěřence dovedla  během několika let k titulům a oceněním jako Světový vítěz, Evropský vítěz, více než 50x titul Šampiona a více než 120x ocenění BOB (Nejlepší plemene). V závěrečných soutěžích dosáhla vícekrát umístění, vítěze FCI skupiny nebo celé výstavy. Petr se věnuje handlingu od roku 2016. Petr se také zabývá tvorbou webových stránek, kde se v současné době zaměřuje hlavně na weby chovatelských stanic, krycích psů a všech stránek spojenými s domácími mazlíčky.

V roce 2017 vznikla Psí škola Handlingu a náš tým se snaží své vědomosti a know how předat klientům a nasměrovat je tak na úspěšnou cestu při vystavování psů. Nadále se věnujeme i samotnému handlingu na výstavách. 

Video o trenérce a psovi Ataiovi.

staforsirsky bullterier vystava psu


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress