18.7.2017 Nezařazené 0

Národní výstava psů Mladá Boleslav

Účastnili jsme se národní výstavy v Mladé Boleslavy s naší psí školou handlingu, která se konala 15.-16.7.2017. Ve výstavním kruhu jsme vodili několik pejsků. Děkujeme majitelům za důvěru a gratulujeme ke krásným úspěchům.

Bonfire Engelshund, Americký stafordširský teriér (AST)

třída mladých – V1, CAJC, BOJ

Bonfiho majitelé kontaltovali naší Psí školu handlingu na konci května tohoto roku ohledně výstav a handlingu. Domluvili jsme se na pár individuálních trénincích, abychom mohli Bonfika naučit vše, co budeme na výstavě potřebovat. Bonfi byl od majitelů socializovaný, zvládal základní povely, a tak s ním byla práce pohodová a Bonfik se vše rychle naučil. Díky velké práci majitelů i našich tréninků se Bonfi umístil teprve v 10 měsících na naší první společné výstavě ve třídě mladých v silné konkurenci na prvním místě s krásným posudkem a získal ocenění i nejlepšího mladého plemene.

ast, americky staforsirsky terier, vystava psu vystava psu, handling, americky staforsirsky terier

Arny Quittein Star, Velký švýcarský salašnický pes (VŠSP)

třída otevřená – R.CAC

Arnyka doprovázíme a handlujeme na výstavách již skoro rok. Za tu dobu se stal Arny Českým šampionem, čekatelem Interšampiona a šampiona ČMKU. Pro Arnyho jsme v rámci našich služeb vytořili i webové stránky krycího psa.
www.vssp-arny.cz

velky svycarsky salasnicky pes

Izi, Chodský pes

třída otevřená – známka Výborná 3

vystava psu, handling, chodsky pes

Velká gratulace dále patří A.Kořínkové ke spnění Junioršampiona a Ivana Najmanová k úspěchům na této výstavě. Dále gratulujeme:

Petra Kožešníková ke krásnému posudku a handlingu
Tereza Pechová k nádhernému umístění a super handlingu
Klara Vojtěch s Ramonkem V1, CAC, NV, BOS
Lenka Havránková V2
Roman Souček CAJC
a všem dalším, kteří se výstavy účastnili!! Bohužel nestačíme vás všechny sledovat, proto budeme moc rádi za zprávy ze světa výstav a držíme palce všem ve výstavní kariéře!

www.skolahandlingu.cz

Facebook.com/skolahandlingu